GALERIA

ZOBACZ KSIĘGĘ

  DOPISZ

 

ZESPÓŁSKŁADHISTORIAOFERTAOSIĄGNIĘCIAPRASA O NASMY W TVPŁYTY

AKTUALNOŚCI

 

 

 

 

 

 

 

 

 

SPONSORZY

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 
 
 

OFERTA     

    

STUDIO WOKALNE „Balbiny”

„Balbiny” to jeden z najbardziej popularnych zespołów dziecięcych w Polsce. Nazwa tego zespołu od wielu lat kojarzy się z popularnych programem TVP 1 „Od przedszkola do Opola”, w którym to programie „Balbiny” przez 14 lat wspomagały najmłodszych wykonawców i towarzyszyły niemal wszystkim gwiazdom polskiej estrady.

     Zespół „Balbiny” jak również jego soliści pojawiali się także w takich programach telewizyjnych jak: „Muzyczna Skakanka”, „Pod pięciolinią, „Droga do gwiazd”, „Szansa na sukces”, „Talent za talent”, „Idol”, „Tak to leciało”, „Przebojowe Dzieci”, „Mam talent” czy też „Kawa czy herbata”. Zespół wielokrotnie występował na deskach stołecznych teatrów.Grupa jest laureatem wielu festiwali

i konkursów tak krajowych jak i zagranicznych.

Zespół stworzyła w 1985 r. i prowadzi do dziś mgr Maria Seibert, obecnie dyrektor Młodzieżowego Domu Kultury „Ratusz” w Malborku.

OFERTA KONCERTOWA

  • Studio wokalne „Balbiny” posiada w swoim repertuarze bloki wokalne na różne okoliczności, zarówno dla dzieci, młodzieży jak i dla dorosłych.

  • Oferujemy występy na scenach plenerowych, krytych, teatrach, Domach Kultury, radiu i telewizji.

  • Styl muzyki, który zespół prezentuje jest szeroko pojętą sztuką artystyczną: pop, funk, elementy soulu i jazzu, muzyka rozrywkowa, a także poezja śpiewana.

  • Koncerty grane są z własnymi podkładami muzycznymi na CD lub z pianistą. 

 

Cena prezentacji artystycznych do uzgodnienia.

Kontakt – Maria Seibert 508 – 198 – 237

    

 

 

 

 

 

 

 

 

(c) Copyright Młodzieżowy Dom Kultury "Ratusz" w Malborku                                             projekt i administracja Anna Szałwińska

Profesjonalne statystyki www