GALERIA

ZOBACZ KSIĘGĘ

  DOPISZ

 

ZESPÓŁSKŁADHISTORIAOFERTAOSIĄGNIĘCIAPRASA O NASMY W TVPŁYTY

AKTUALNOŚCI

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

SPONSORZY

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

MY W TV    

 

Już w roku 1988 zespół "Balbiny" został zauważony przez telewizję i reprezentował miasto i region w ówczesnym Turnieju Miast Malbork – Brzeg.

 „Balbiny” gościły około 200 razy w programie TVP 1 „Od Przedszkola do Opola”, w którym to   wspomagając najmłodszych wykonawców, towarzysząc niemal wszystkim gwiazdom polskiej estrady, jak na przykład Maryla Rodowicz, Krzysztof Krawczyk, Ryszard Rynkowski, Jarema Stępowski, Majka Jeżowska, Robert Janowski, Marek Grechuta, Grzegorz Turnau i wielu, wielu innym. Prócz wymienionego programu „Od Przedszkola do Opola” „Balbiny” pojawiły się również w takich programach telewizyjnych jak „Muzyczna Skakanka” czy „Pod Pięciolinią”. Dziewczęta dwukrotnie występowały na Placu Zamkowym w TVP II w programie „I Ty możesz zostać św. Mikołajem” u boku wielu gwiazd polskiej estrady.

 

  Nasze gwiazdy po raz kolejny w TV POLSAT w programie "PRZEBOJOWE DZIECI"

w niedzielę o godz.9:30.
 

 

     W sobotę i niedziele podczas eliminacja programu „Mam Talent” do trzeciego etapu zakwalifikowali się Paulina Czapla oraz Tadeusz Seibert  wokaliści zespołu „Balbiny”. Eliminacje odbyły się w Gdańsku.

 

 

 

(c) Copyright Młodzieżowy Dom Kultury "Ratusz" w Malborku                                             projekt i administracja Anna Szałwińska

Profesjonalne statystyki www